Magic in Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic in Hogwarts


 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Domski bodovi

Gryffindor = 838
Ravenclaw = 820
Hufflepuff = 109
Slytherin = 601
Similar topics
    Login
    Korisničko ime:
    Zaporka:
    Loginiraj me automatski: 
    :: Zaboravih zaporku
    Online
    Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

    /

    Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 38, dana uto ruj 19, 2023 6:49 pm.
    Poll
    Za koji dom navijate ove školske godine?
    Gryffindor
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 I_vote_lcap16%SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 I_vote_rcap
     16% [ 6 ]
    Ravenclaw
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 I_vote_lcap29%SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 I_vote_rcap
     29% [ 11 ]
    Hufflepuff
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 I_vote_lcap21%SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 I_vote_rcap
     21% [ 8 ]
    Slytherin
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 I_vote_lcap34%SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 I_vote_rcap
     34% [ 13 ]
    Ukupno glasova : 38



    Share | 
     

     SRETAN ROĐENDAN!

    Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
    Go to page : Previous  1, 2
    Autor/icaPoruka
    Jane I. Mayflower
    Forumska luda, Zamjenica ravnatelja, Profesorica Travarstva
    Forumska luda, Zamjenica ravnatelja, Profesorica Travarstva
    Jane I. Mayflower

    Broj postova : 13803
    Join date : 07.01.2010
    Age : 29

    Karakteristike
    Galeona u novčaniku:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barl20/0SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barempty2  (0/0)
    Energija magije:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barlj10/10SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barempty  (10/10)
    Razina zdravlja:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Leftbarbleue50/50SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Emptybarbleue  (50/50)

    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Vide
    PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 24, 2012 5:27 pm

    SRETAN ROĐENDAN MiHiću !


    Iako su već prošle dvije godine kako sam ovdje, meni to izgleda kao da sam 10 godina ovdje. I iako vrijeme brzo, možda i prebrzo prolazi, meni se opet čini da vas sve znam dobrih 10 godina.
    Voljela bih kad bi ljudi sa MiHa se svi jednom sastali. Voljela bih da su svi ljudi poput njih. Harry Potter fanatici, sarkastični, dobri, zabavni, smiješni, individualni ljudi.
    Voljela bih da za 10 godina slavimo 14.u godišnjicu foruma, da nam Will otkrije tko je i da prestane stavljati šarene balone u pozadinu, da Dec nastavi biti ubitačno ironična, da Jason bude super-kul-extra, da Is bude jedna od najboljih doktora u državi, da se Pen uda i ne brine za školu, da Phoebe postigne svoje životne ciljeve, da Emily u ovom trenutku ozdravi i ubuduće da se preseli u Beograd, da Lexie postane poznata fotografkinja i svi da ostvare svoje snove i postanu pravi ljudi. Ali da ostanu na MiHu.
    Bez obzira koliko godina imala, uvijek ću rado posjetiti MiH, pa makar se i, ne daj ti Bože, raspao.

    I tako dalje, i tako dalje.

    Volim vas sve. A sad odo čistiti kuhinju. Cheers. :drink:
    [Vrh] Go down
    Mai A. Meline
    Profesorica Preobrazbe i Čarolija
    Profesorica Preobrazbe i Čarolija
    Mai A. Meline

    Broj postova : 12552
    Join date : 03.08.2008
    Age : 30
    Lokacija : U davno prošlom vremenu.

    Karakteristike
    Galeona u novčaniku:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barl251/100SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barempty2  (51/100)
    Energija magije:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barlj25/25SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barempty  (25/25)
    Razina zdravlja:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Leftbarbleue40/40SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Emptybarbleue  (40/40)

    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Vide
    PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 24, 2012 8:52 pm

    Čovječe, izgleda da sam ja najstarija ovdje (+ Carmen i Stella). Osjećam se kao kakva bakica. Smijeh Old


    Uglavnom - da ne držim propovijedi, svaka čast nama nekima koji smo uložili mnogo truda na početku i dali forumu stabilne noge. Razz
    Također, svaka čast svima vama koji ovdje dolazite, ostajete, i održavate ovaj forum u životu.

    Sretan nam četvrti rođendan! Cheer
    [Vrh] Go down
    http://savmojbol.blog.hr
    Corinne Mae Rose

    Corinne Mae Rose

    Broj postova : 9475
    Join date : 20.08.2009
    Age : 31

    Karakteristike
    Galeona u novčaniku:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barl20/0SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barempty2  (0/0)
    Energija magije:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barlj0/0SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barempty  (0/0)
    Razina zdravlja:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Leftbarbleue50/50SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Emptybarbleue  (50/50)

    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Vide
    PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Icon_minitimened oľu 25, 2012 11:23 pm

    Mai A. Meline je napisao/la:
    Čovječe, izgleda da sam ja najstarija ovdje (+ Carmen i Stella). Osjećam se kao kakva bakica. Smijeh Old

    Plus Jake, Will i ja. O.o
    [Vrh] Go down
    Mabel Zoe Lawrence
    Dobra duša foruma
    Mabel Zoe Lawrence

    Broj postova : 10159
    Join date : 18.01.2009
    Age : 28

    Karakteristike
    Galeona u novčaniku:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barl21/0SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barempty2  (1/0)
    Energija magije:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barlj10/10SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barempty  (10/10)
    Razina zdravlja:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Leftbarbleue50/50SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Emptybarbleue  (50/50)

    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Vide
    PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 26, 2012 1:03 am

    Cor, mislim da je ciljala na forumske godine, odnosno, otkad se netko priključio forumu.
    [Vrh] Go down
    http://childoflaughter.tumblr.com
    Mai A. Meline
    Profesorica Preobrazbe i Čarolija
    Profesorica Preobrazbe i Čarolija
    Mai A. Meline

    Broj postova : 12552
    Join date : 03.08.2008
    Age : 30
    Lokacija : U davno prošlom vremenu.

    Karakteristike
    Galeona u novčaniku:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barl251/100SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barempty2  (51/100)
    Energija magije:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barlj25/25SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barempty  (25/25)
    Razina zdravlja:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Leftbarbleue40/40SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Emptybarbleue  (40/40)

    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Vide
    PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 26, 2012 10:19 am

    Corinne Mae Rose je napisao/la:
    Mai A. Meline je napisao/la:
    Čovječe, izgleda da sam ja najstarija ovdje (+ Carmen i Stella). Osjećam se kao kakva bakica. Smijeh Old

    Plus Jake, Will i ja. O.o

    Samo su njih dvije starije od mene. Forumski, jel. I to mjesec dana.
    A vi ste došli poslije nas, pa vas nisam spomenula. Smijeh
    [Vrh] Go down
    http://savmojbol.blog.hr
    Corinne Mae Rose

    Corinne Mae Rose

    Broj postova : 9475
    Join date : 20.08.2009
    Age : 31

    Karakteristike
    Galeona u novčaniku:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barl20/0SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barempty2  (0/0)
    Energija magije:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barlj0/0SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barempty  (0/0)
    Razina zdravlja:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Leftbarbleue50/50SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Emptybarbleue  (50/50)

    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Vide
    PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 26, 2012 7:53 pm

    Mhm. Pardon me. smile green
    [Vrh] Go down
    Aethelwyne M. Damien

    Aethelwyne M. Damien

    Broj postova : 9093
    Join date : 01.01.2009
    Age : 28

    Karakteristike
    Galeona u novčaniku:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barl20/0SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barempty2  (0/0)
    Energija magije:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barlj5/5SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Barempty  (5/5)
    Razina zdravlja:
    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Leftbarbleue50/50SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Emptybarbleue  (50/50)

    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Vide
    PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 26, 2012 9:18 pm

    Sretan rođendan, dragi Magic in Hogwarts!

    Bilo je dobrih vremena, bilo je loših.. ali ne žalim ni za čim!

    party party
    [Vrh] Go down
    Sponsored content




    SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Vide
    PostajNaslov: Re: SRETAN ROĐENDAN!   SRETAN ROĐENDAN! - Page 2 Icon_minitime

    [Vrh] Go down
     

    SRETAN ROĐENDAN!

    Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
    Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

    Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
    Magic in Hogwarts :: Predvorje :: Obavijesti :: Portal News-